Izolacja i ocieplanie poddaszy

Izolacja poddasza jest kluczowa podczas budowy lub modernizacji domu. Nie tylko zapobiega ona stratom ciepła, obniżając tym samym koszty ogrzewania, ale również wzmacnia konstrukcję dachu.

 

W zakresie izolacji warto zdecydować się na piankę poliuretanową. Jest to substancja, którą nakłada się w stanie ciekłym. Pianka rozszerza się i wypełnia wszystkie, nawet trudno dostępne miejsca. Zapewnia tym samym idealna izolację i likwidację mostków termicznych.

 

Izolacja poddasza pianką poliuretanową ma jeszcze jedną zaletę – jest tańsza i szybsza w wykonaniu niż inne metody. Warto również wiedzieć, że pianka jest odporna na działanie czasu – zatem nawet po wielu latach nie straci swoich izolacyjnych właściwości!

 

 

Dlaczego warto ocieplić poddasze?

Ocieplenie poddasza jest inwestycją, która bardzo szybko się zwraca. Dlaczego?

  • Poprawia sprawność energetyczną budynku, obniżając koszty za ogrzewanie zimą i klimatyzację latem.
  • Podnosi komfort mieszkania.
  • Pianka poliuretanowa jest produktem nierozprzestrzeniającym ognia – samogasnącym. Zapewnia zatem izolację w tym zakresie.
  • Izolacja tego typu podnosi nie tylko parametry związane ze sprawnością energetyczną, ale również akustyką budynku. Wygłusza go.

 

Cennik

Izolacja poddasza powinna być wykonana przez specjalistów, którzy mają doświadczenie w tego typu przedsięwzięciach. Tylko wówczas będzie ona spełniać swoje funkcje.

 

Firma IzolPiana to bogate doświadczenie w zakresie ocieplania poddaszy pianka poliuretanową. Za nami stoi grono zadowolonych klientów i wiele udanych izolacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – zatem zgłoś się do nas, wycenimy Twoją inwestycję, doradzimy Ci i znajdziemy najlepsze rozwiązanie – idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zgłoś się do nas!

 

 

Opinie klientów

Dwa lata temu ocieplałem poddasze. Rozważałem wiele rozwiązań, w końcu wybrałem piankę poliuretanową. Wszystko było tak, jak obiecali specjaliści z firmy IzolPiana – montaż izolacji przebiegł naprawdę szybko i bezproblemowo. Do tego zauważyłem, że zmniejszyły się koszty za ogrzewanie w stosunku do roku, w którym izolacji poddasza jeszcze nie było. Polecam
Wojciech z woj. małopolskiego

Zdecydowałem się na izolację poddasza w nowym domu. Znajomi przekonali mnie do pianki, mówili, że to stosunkowo najtańszy i najszybszy w montażu sposób ocieplenia poddasza. Rzeczywiście mieli rację. Montaż izolacji odbył się bezproblemowo, a ja porównałem koszty ogrzewania ze znajomymi, którzy zdecydowali się na izolację wełną i już po roku zauważyłem zysk!
Waldemar z woj. pomorskiego.