Izolacja innych budynków

Wykorzystywane w naszej firmie rozwiązania przeznaczone są nie tylko dla domów jednorodzinnych, ale również budynków innego typu. W swojej ofercie zatem mamy:

 

 

Izolacja hal przemysłowych, magazynów, chłodni i kurników

Pianka poliuretanowa to doskonałe rozwiązanie w zakresie izolacji różnego rodzaju hal przemysłowych oraz magazynów. Dzięki jej właściwościom termoizolacyjnym, można znacznie obniżyć koszty związane z utrzymaniem właściwej temperatury w ich wnętrzu. Warto również zauważyć, że dzięki zwartej strukturze piany, można ja myć za pomocą wysokociśnieniowych myjek i tym samym utrzymywać w pomieszczeniach idealną czystość. To rozwiązanie idealnie sprawdza się we wszelkiego rodzaju halach przemysłowych, a także w przypadku izolacji kurników, obór i chlewni.

 

 

Renowacja starych pokryć dachowych (bez konieczności demontażu istniejącej izolacji)

Utrzymanie pokrycia dachowego we właściwym porządku jest niezwykle ważne. Zapobiega przecież powstawaniu nieestetycznych zacieków (które generują dodatkowe, związane z remontem koszty) i utracie ciepła przez nieszczelny dach. Jeśli borykasz się z tym problemem – zwróć się do nas. Profesjonalnie ocenimy skalę zniszczeń i wykonamy wszelkie prace renowacyjne Twojego dachu.

 

 

Izolacja termiczna i wodoodporna posadzek

Właściwa izolacja posadzek jest kluczową sprawą w każdym domu. W jej zakresie warto wybrać metodę, która pomimo upływu lat, będzie spełniać swoje funkcje i izolować posadzkę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Taką metodą jest pianka poliuretanowa, która nawet po wielu latach (w przeciwieństwie do styropianu) nie straci swoich właściwości.

 

 

Powłoki zewnętrzne i wewnętrzne rur oraz rurociągów

Odpowiednio zaizolowane rury to ogromne korzyści. Taka izolacja przecież znacznie ogranicza straty ciepła, co przekłada się na realne oszczędności. W zakresie izolowania rur oraz rurociągów, pianka poliuretanowa nie ma sobie równych – ma doskonałe właściwości, odznacza się wytrzymałością nawet w warunkach ekstremalnych oraz jest szybka w montażu.

 

 

Izolacja zbiorników wody

Dzięki piance poliuretanowej można zaizolować wszelkiego rodzaju zbiorniki. Pozwala to na utrzymanie właściwej temperatury znajdującej się w nich cieczy. Zastosowanie takiej izolacji eliminuje wszelkie skoki temperatury, zapobiega przegrzewaniu się oraz chłodzeniu zbiornika. Jest to niejednokrotnie ważne podczas procesu produkcyjnego, którego dany zbiornik jest elementem.

 

 

Hydroizolacja oczyszczalni ścieków i innych zbiorników z cieczami agresywnymi

Obiekty związane z gospodarką wodno –ściekową, a także zbiorniki na ciecze wyjątkowo agresywne, narażone są na różnego rodzaju obciążenia. Dlatego tak ważna jest właściwa, dokładnie wykonana hydroizolacja. Pozwala ona nie tylko na zaoszczędzenie nakładów finansowych, ale również na uniknięcie ewentualnego skażenia środowiska.

 

 

Zabezpieczenie basenów

Hydroizolacja basenów pozwala na cieszenie się takim obiektem przez długi czas. Wykonany za pomocą polimocznika zabieg zapewnia doskonałe walory użytkowe basenu. Jest on przecież: elastyczny, wytrzymały, odporny na wilgoć oraz temperaturę itd.

 

 

Strefy załadunkowe statków, wagonów, przyczep i zabezpieczenie pak samochodowych

Firmy IZOLPIANA oferuje również wiele propozycji dla transportu – nie tylko samochodowego, ale również morskiego. Oferowane rozwiązania są idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej branży. Działamy tam, gdzie potrzebne jest dobra, zapewniająca najlepsze parametry użytkowe izolacja!

 

 

Jesteś zainteresowany naszymi rozwiązaniami? Skontaktuj się z nami!