Izolacja fundamentów

Okazuje się, że jednym z najbardziej krytycznych miejsc, które bezwzględnie należy izolować od wielu warunków zewnętrznych są fundamenty. Fundamenty to przecież podpora całego domu, dlatego też należy dołożyć wszelkich starań, by izolacja tego obszaru była jak najlepsza, trwała i spełniała swoje funkcje.

 

 

Dlaczego warto zaizolować fundamenty?

Doskonałym rozwiązaniem w zakresie izolacji fundamentów jest pianka poliuretanowa. Która jest niezwykle trwała, charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, oraz dokładnie izoluje wszelkie – nawet trudno dostępne miejsca. Warto dodać, że odznacza się ona dwukrotnie lepszymi parametrami niż inne rozwiązania izolacyjne (np. styropian).

 

Dlaczego warto izolować fundamenty pianką poliuretanową?

  • Nie zmienia ona swoich właściwości fizycznych – nawet po upływie wielu lat.
  • Jest bardzo szybka w montażu.
  • Idealnie chroni fundamenty przed niszczącym działaniem wody i nie wymaga dodatkowej izolacji foliami budowlanymi.
  • Wypełnia każdą przestrzeń – nawet tą trudno dostępną.
  • Zapewnia hydro-i termoizolację o bardzo niskim współczynniki przewodzenia ciepła!

 

Cennik

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest izolacja fundamentów. Pozwala to na zaoszczędzenie wielu pieniędzy i uniknięcie niszczącego działania wilgoci. Mamy bogate doświadczenie w tym zakresie i dołożymy wszelkich starań, by Twoja inwestycja była również naszym sukcesem. Jesteś zainteresowany wyceną? Chcesz ocieplić fundamenty pianką poliuretanową? Skontaktuj się z nami!

 

Nasi specjaliści dopasują najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb, doradzą Ci, a także solidnie wycenią izolację fundamentów w Twoim domu. Zapraszamy!

 

 

 

Opinie klientów

Dwa lata temu budowałem swój dom. Na początku fundamenty chciałem ocieplić tradycyjnie – styropianem. Na szczęście rozwiązanie to odradził mi znajomy, który postawił na piankę poliuretanową. Też zdecydowałem się na to rozwiązanie i nie żałuję! Fundamenty są idealnie zabezpieczone, a cała operacja izolowania odbyła się błyskawicznie – przez co nie generowała zastojów w pracach budowlanych.
Kamil z woj. zachodniopomorskiego

Od wielu lat prowadzę firmę budowlaną i wiem, że jeśli chodzi o izolowanie fundamentów, to nie ma lepszej metody. Jest szybka, precyzyjna i stosunkowo tania. Pianka idealnie przylega, dokładnie izoluje i nie trzeba się martwić, że po jakimś czasie zmieni swoje właściwości.
Paweł z woj. dolnośląskiego