Izolacja i ocieplanie budynków

Wszyscy szukamy rozwiązań energooszczędnych, czyli takich, które z jednej strony zminimalizowałyby straty ciepła, z drugiej natomiast pozwoliły nam zaoszczędzić pieniądze. Takim rozwiązaniem jest z pewnością izolacja cieplna budynków. Zabieg ten w dzisiejszych czasach jest koniecznością – przecież nie tylko pozwala obniżyć koszty poniesione na ogrzewanie, ale również znacznie poprawia komfort mieszkania!

 

 

Ocieplanie i izolacja – zalety

Wykonana przez specjalistów izolacja cieplna budynku przynosi następujące korzyści:

  • Minimalizuje straty ciepła zimą.
  • Zapobiega przegrzewaniu się budynku latem.
  • Pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania – nawet o 50%.

 

Cennik

Izolacja to inwestycja, która się zwraca. By jednak tak się stało musi być prawidłowo zrobiona, uwzględniać wszelkie normy w tym zakresie i być wykonana z najwyższej klasy materiałów.
Każde zlecenie jest inne – zgłoś się do nas, profesjonalnie wycenimy Twoją inwestycję, doradzimy Ci i wykonamy Twoją izolację!

 

 

Opinie klientów

Żałuję, że zdecydowałem się na izolację tak późno. Dopiero teraz wiem, jaką oszczędność pieniędzy zapewnia ten zabieg. Znacznie podniósł się komfort mieszkania w domu – szczególnie zimą. Firmę IzolPiana wybrałem, ponieważ zapewniła mi najlepsze warunki cenowe. Poza tym znani są w branży jako eksperci, zapewniający kompleksową obsługę.
Marek z woj. wielkopolskiego

Mi zależało przede wszystkim na kompleksowej i szybkiej obsłudze – firma IzolPiana zapewniła ją. Jej fachowców cenię przede wszystkim za profesjonalne doradztwo, ogromna wiedzę, szybkość działania. Oczywiście musze również wspomnieć o przystępnych cenach. Dzięki temu inwestycja – ocieplanie domu, zwróciła się błyskawicznie.
Karol z woj. kujawsko-pomorskiego